שכירות מדיחים​

חברת פולד מומחית בתיקון תקלות וביעוץ והתאמה של מדיחים לקהל התעשייתי , לכן בחרנו עבורכם כחלק ממערך ההשכרה מספר מוצרי דבל מובילים שהוכיחו עצמם בשוק התעשייתי כטובים ביותר מתוכם תוכל לבחור את המוצר המתאים לצרכים שלך. ההשכרה מצליחה בגלל השירות אנו נעזור לכם ונלווה אתכם בבחירה וכן נעניק לכם הדרכה לשימוש נכון והספקה של חומרי ניקיון מותאמים לשימוש אופטימלי .

 

תקופת ההשכרה היא למינימום של 3 שנים עבור מדיח תעשייתי חדש ואיכותי והוא מגיע עם אחריות שלנו על המוצר וחלקיו וכולל הדרכת הצוות המטבח בתפעול נכון של המדיח וכן ליווי לאורך כל תקופת ההשכרה בתיקונים או נזקים.

 

בכל בעיה צוות השירות של פולד לרשותכם 24 שעות טכנאים מקצועיים ואדיבים המתמחים בטיפול במדיח ויוכלו להעניק לכם גם עזרה טלפונית לפתרון בעיות מהיר ללא תוספת תשלום כחלק מעסקת הליסינג התפעולי של המדיח.

 

למה להשכיר מדיח בפולד ?

ליווי והדרכה בבחירת מדיח איכותי· אחריות ותפעול המדיח לאורך כל התקופה

  • שירות מהיר 95% מהבעיות נפתרות בטלפון !
  • הספקה של חלקי חילוף זמינים בתיקון מידי
  • תשלומים נוחים וקבועים כל התקופה
  • מוכר במס כ100% בהוצאות העסק
  • מדיחים חדשים של מותגים מובילים

 

שלושה שלבים להשכרת מדיח בפולד

  1. קביעת פגישה חתימה על הסכם
  2. פגישת יעוץ והזמנת מדיח
  3. תאום התקנה המדיח הספקה והדרכה

איך להשכיר מדיח תעשייתי ? 3 שלבים מהירים​​

• • • •

ההשכרה מאפשרת גמישות בניהול המטבח ומתאימה הן למשתמש החדש והן למשתמש הוותיק בעל הניסיון.

 

חברת פולד למטבח התעשייתי מובילה בשירות ומציעה מספר אפשרויות מימון לעסקים בקלות ובמהירות.

 

כבעל עסק בתחום המזון אתה יודע שהחיסכון בהוצאות הוא חיוני אך כבעל עסק מצליח אתה מבין שהחיסכון בעלויות חיוני להצלחת העסק שכירות מדיח תעשייתי היא צעד חכם המאפשר לך להשתמש במטבח במדיח הטוב המהיר והחסכוני מבלי לשלם עלות גבוהה חודשית הנגרמת מרכישה.

 

איך עושים את זה ? מצטרפים לתוכנית השכרת מדיח המתאימה לעסקים מתחילים ולעסקים קיימים

המאפשרת להם להשתמש במדיח תעשייתי מבלי להתעסק בתפעול והתיקונים כך שתמיד יהייה לכם את מדיח עובד ויעיל כל האחריות והשירות היא של פולד ולכם יש שקט נפשי להפעיל מטבח.

 

שיטת השכרת המדיחים קיימת מספר שנים חברת פולד מעניקה את השירות החדש כחלק ממערך השירות המצליח של החברה ההשכרה של מדיחים תעשייתיים הוכיחה את עצמה כמשתלמת והנוחה ביותר.

השכרת מדיח תעשייתי​​

פולד משיקים את מחלקת השכירות

ואתם מרווחים - מחירי הכרות משתלמים

 

חברת פולד פותחת מחלקה חדשה לשכירות מדיחים תעשייתיים. לאור הניסיון הרב של החברה בשירות ומכירה של מדיחים תעשייתיים נפתחה מחלקה חדשה המעניקה ללקוחות תוכנית ליסינג חדשה ומשתלמת הכוללת הספקה , שירות ואחריות .

053-6114465