טיפים לשמירה על תנור תעשייתי​

ישנם סימנים שצריכים להדליק נורה אדומה. מיד כשתבחינו בהם אל תחכו והזמינו טכנאי. אחד מהסימנים הוא ירידה בתפקוד התנור, תהליך החימום איטי מדי או חום התנור גבוה מדי, ישנם רעשים מהמנוע ועוד.

 

חשוב לא להזניח ולדאוג לתיקון התנור לפני שהוא נכנס למצב של חוסר תפקוד. כך תחסכו זמן וכסף. החלפה או תיקון קל יכולים להחזיר את התנור לפעילות במהירות. אולם אם המצב ידרדר עד להשבתת התנור הטיפול יהיה יותר מסובך. המצב עלול להידרדר עד לפגיעה ברכיבים חיוניים ויקרים כמו מנוע. החלפת מנוע דורשת זמן ועלות כספית גבוהה ומיותרת.

 

אחת מהתקלות הבעיתיות ביותר היא מים. שימו לב: אם נשפכים לכם מים בתנור, עיצרו וודאו שכל חלקי התנור יבשים. אם יש לכם חשש שנכנסו מים למעגל הפנימי של התנור אל תפעילו אותו! אפשרו לתנור להתייבש במשך 24 שעות, ייתכן שתצליחו להציל אותו מפגיעה!

 

והכי חשוב, אל תנסו לתקן לבד. כמו בכל תחום, המומחה יכול לפתור בעיות בקלות. לעומת זאת, מי שלא מבין יכול במגע קל לפגוע בתנור ברמה הרסנית שאינה ניתנת לתיקון!

זיהוי תקלות וטיפים לשמירה על תנור תעשייתי

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני

This field is required.

נושא ההודעה

This field is required.

הרבה לקוחות פונים אלינו לקבלת שירות מאוחר מדי, כאשר לקוח מגיע למצב של תנור מושבת, אך פעמים רבות יש סימנים מוקדמים לתקלה צפויה. תקלות אלו מתחילות  מטיפול לקוי, בעיקר בזמן הניקיון, שבו שופכים מים וסבון שמחלחלים לחלקים האלקטרוניים של התנור התעשייתי ועוצרים את תפקודו.

 

לכן ההמלצה היא להיצמד להוראות היצרן ולנקות את התנור במטלית לחה מבלי לשפוך מים ישירות לחלל התנור.

פעמים רבות בעזרת הדרכה נכונה לשימוש ולניקוי התנורים חוסכים מאות שקלים על תיקונים בשנה. וודאו שאתם יודעים מה היא הדרך הנכונה לנקות, אילו חלקים מותר לפרק לצורך ניקוי ומהיכן כדאי להתרחק.

טיפים לשמירה על תנור תעשייתי

053-6114465